Kuracja oparta na posiłkach z proszku, czyli dieta cambridge

Osoby, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów zwykle próbują rozmaitych diet. Niektóre programy żywieniowe są naprawdę restrykcyjne, ale dzięki temu pozwalają niemal błyskawicznie uzyskać spektakularne efekty. Inne diety zaś stopniowo zmniejszają ilość spożywanych kalorii, dzięki czemu osoby je stosujące nie mają ciągłego uczucia głodu.

d3Jednak odchudzanie zwykle wiąże się ze skrupulatnym liczeniem wartości energetycznej wszystkich posiłków głównych oraz przekąsek. Często trzeba również przygotowywać posiłki z przepisów podanych przez twórcę diety. Zabiegane osoby, które codziennie mają mnóstwo obowiązków tak naprawdę zwyczajnie mogą nie mieć czasu na to, aby ściśle trzymać się zasad diety. W takim wypadku warto rozważyć dietę cambridge. Tego rodzaju dieta jest bowiem wyjątkowo nieskomplikowana, a jednocześnie naprawdę skuteczna.

Opiera się ona na gotowych zupkach oraz napojach w proszku, które należy jedynie rozpuścić przed spożyciem w wodzie. W przypadku kobiet przewiduje się trzy takie posiłki, w przypadku mężczyzn zaś cztery. Zawierają one znikomą ilość kalorii (w sumie dzienna wartość kaloryczna gotowych posiłków z diety cambridge wynosi jedynie 500 kalorii). Jednocześnie są one dobrze zbilansowane i dlatego dostarczają do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

W przypadku tradycyjnych posiłków o wartości 500 kalorii na dzień nie dałoby się raczej ułożyć zróżnicowanego jadłospisu, który dostarczyłby nam tak różnorodnych składników odżywczych. Dieta cambridge jest więc wyjątkowo niskokaloryczna dzięki czemu pozwala szybko zrzucić zbędne kilogramy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: